Dovoz tovaru zdarma  
 
 
Dovoz tovaru do 35km zdarma.

ENVIDOM

ENVIDOM Nevyhadzujete váš starý elektrospotrebič, odovzdajte ho na recykláciu.
Viac informácií na www.envidom.sk

Kto sme?

Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1992 a za túto dobu sme si získali množstvo spokojných zákazníkov, ktorí nás vyhľadávajú kvôli kvalitnému elektro tovaru za skvelé ceny a profesionálnemu prístupu.

 
V roku 2002 sme sa presťahovali do nových väčších priestorov, aby sme Vám vedeli ponúknuť ešte väščí výber spotrebičov overených výrobcov pod jednou strechou.
Chceme, aby si každý zákazník svoj výrobok našiel rýchlo a bez dlhého hľadania. Preto sú naše výrobky vystavené prehľadne a celkové usporiadanie predajne uľahčuje orientáciu.
O zákazníkov sa stará vyškolený personál, ktorý vie vždy poradiť.
 
Čo ponúkame?
V našej predajni nájdete sortiment spotrebnej elektroniky, malej a veľkej bielej techniky, notebookov vrátane príslušenstva, drobné domáce spotrebiče a príslušenstvo pre domácnosť. Každý mesiac pripravujeme  akciový leták elektro tovaru, kde vyberáme výrobky za ešte lepšiu cenu.
 
Predajom techniky pre nás komunikácia so zákazníkmi nekončí. Ponúkame služby ako je Doprava zdarma, individuálny prístup ku každému zákazníkovi, odborné poradenstvo, alebo Ekologická likvidácia starých spotrebičov a prívetivý záručný a pozáručný servis.Ak si vyberiete tovar, ktorý práve nemáme v predajni, ale máme ho v našom sklade či v inej predajni, alebo ho objednáme u našich dodávateľov, takisto vám ho radi dovezieme domov alebo podľa dohody nachystáme v predajni. Keď bude pripravený, telefonicky vám to oznámime.
 
V našej ponuke nájdete taktiež široké možnosti financovania za výhodných podmienok.
 
Firma Spektron HK s.r.o. patrí od roku 2010 do združenia HomeElektro, ktoré tvorí viac ako 50 predajcov na Slovensku.
Zámerom všetkých členov (elektro predajcov) je poskytnúť svoje najlepšie a dlhoročné skúsenosti, služby a známe značky všetkým zákazníkom.

 

Nasledujúci článok:

Ako vyplýva z posledných štatistík predaja, obľúbenosť indukčných varných dosiek medzi slovenskými spotrebiteľmi veľmi rýchlo rastie. Až 50% predajov všetkých elektrických varných dosiek tvorí práve indukcia , pričom jej predaj stále narastá. Užívatelia, ktorí majú s varením na indukčnej varnej doske skúsenosti, oceňujú predovšetkým rýchlosť ohrevu a rovnako chladnutia, energetickú efektívnosť a flexibilitu. Správaním počas varenia sa indukcia, na rozdiel od sálavých varných dosiek, ktoré majú dlhšiu reakčnú dobu, najviac približuje vareniu na plyne.

Induk4n0 r[ry WhirlpoolPerfektne chrumkavé zvonku, krehké a šťavnaté zvnútra.
Varte rýchlo, šetrite energiou a presvedčte sa, že vaše jedlo je rovnomerne upečené. Keď prídu hostia, pozdravte ich mezi dverami a až budú sedieť okolo stola zapôsobte na nich svojim perfektne pripraveným jedlom!

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou je členom HOME ELEKTRO
HOME ELEKTRO najväčšia sieť elektro predajní na Slovensku
SPEKTRON HK, s.r.o. © 2012 | generuje