Dovoz tovaru zdarma  
 
 
Dovoz tovaru do 35km zdarma.

ENVIDOM

ENVIDOM Nevyhadzujete váš starý elektrospotrebič, odovzdajte ho na recykláciu.
Viac informácií na www.envidom.sk

Kam smerujeme

Predchádzajúci článok:

Naša filozofia sa od vzniku spoločnosti nezmenila. Chceme ponúkať najlepšie ceny, najlepší tovar a najlepšie služby, čo sa nám darí i vďaka členstvu združení elektro predajní HOME elektro - najväčšej sieti elektro predajní na Slovensku.

 
Chceme získavať nových zákazníkov a to neustálym rozširovaním predajnej siete. Naším zámerom je neustále prekvapovať i tých, ktorí už Našu firmu alebo združenie HOME elektro poznajú a to prostredníctvom nových služieb a špeciálnych ponúk, ktoré skutočne stoja za to.
Naším heslom je 100 % spokojných zákazníkov. Pokiaľ nás navštívite, urobíme všetko pre to, aby ste medzi nich patrili i Vy.

 

Ako vyplýva z posledných štatistík predaja, obľúbenosť indukčných varných dosiek medzi slovenskými spotrebiteľmi veľmi rýchlo rastie. Až 50% predajov všetkých elektrických varných dosiek tvorí práve indukcia , pričom jej predaj stále narastá. Užívatelia, ktorí majú s varením na indukčnej varnej doske skúsenosti, oceňujú predovšetkým rýchlosť ohrevu a rovnako chladnutia, energetickú efektívnosť a flexibilitu. Správaním počas varenia sa indukcia, na rozdiel od sálavých varných dosiek, ktoré majú dlhšiu reakčnú dobu, najviac približuje vareniu na plyne.

Induk4n0 r[ry WhirlpoolPerfektne chrumkavé zvonku, krehké a šťavnaté zvnútra.
Varte rýchlo, šetrite energiou a presvedčte sa, že vaše jedlo je rovnomerne upečené. Keď prídu hostia, pozdravte ich mezi dverami a až budú sedieť okolo stola zapôsobte na nich svojim perfektne pripraveným jedlom!

Spektron HK s.r.o. Moldava nad Bodvou je členom HOME ELEKTRO
HOME ELEKTRO najväčšia sieť elektro predajní na Slovensku
SPEKTRON HK, s.r.o. © 2012 | generuje